Cienījamais apmeklētāj, mēs esam priecīgi, ka Jūs esat atraduši mūsu mājas lapu un ceram, ka mūsu priedāvājumi Jūs ieinteresēs

UAB “Evelsa” cauruļu veidgabalu un citu produktu importētājs

Uzņēmums UAB “Evelsa” dibināts 1993.gadā Lietuvā. Šobrīd esam vadošais kaļamā čuguna, savelkamo cinkotu veidgabalu cauruļu (un citu izstrādājumu) izbūvei importētājs Lietuvā. Importējam no Spānijas, Lielbritānijas un citām Eiropas valstīm. Arī esam tērauda krustotu-stiepjamu tīklu ražotājs Lietuvā.

UAB “Evelsa” importēti veidgabali atšķiras no citu ražotāju veidgabaliem ar kvalitāti - estētisku izskatu un pareizu veidgabalu ģeometriju. Kā arī ar lielu veidgabalu klāstu – 5 dažādu izmēru un aptuveni 250 dažādu veidgabalu izvēle.

Piedāvājam risinājumus, kā uzlabot cauruļu konstrukciju uzstādīšanas darbus, padarīt tos ātrākus un efektīvākus.

Mūsu populārākās preces tiek uzglabātas Lietuvā, lai vajadzīgās preces Jūs sasniegtu pēc iespējas ātrāk. Retāk pasūtītās preces atrodas piegādātāja noliktavās un sasniedz pircēju 10-14 dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Ja jums ir kādi jautājumi par jūs interesējošajiem produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu, kas norādīts sadaļā “Kontakti”!

 E-veikals Lietuvā - fitingis.lt