Plaša veidgabalu izmantošana

blog_img1

 

ĀTRI * VIEGLI * STIPRI

 

Savienojiet caurules ātri, vienkārši un uzticami! Teicat, tas nav iespējams? Mēs sakām, ka tas ir iespējams! Importējam populārākos kaļamā čuguna cinkotus veidgabalus, kurus samontēt varēsiet tikai ar sešstūra atslēgu. Lietotājs var viegli samontēt plauktus, plauktenus, darba galdus un daudz ko citu. Īstenojiet savus sapņu projektus viegli!

ĀTRI

Uzstādot kaļamā čuguna cinkotus veidgabalus, jums nebūs jāgaida, kad ieradīsies nepieciešams speciālists. Varēsiet iztikt bez metināšanas darbiem un augsti kvalificēta personāla - veidgabali tiek uzstādīti bez īpašas tehnikas, montāžas darbus var veikt gan ziemā, gan vasarā, un gatavās konstrukcijas var izmantot gan iekštelpās, gan ārā.

VIEGLI

Ar šo veidgabalu palīdzību jūs varat veikt montāžas darbus bez īpašiem un dārgiem instrumentiem - uzstādīšanai pietiks sešstūra uzgriežņu atslēga, un veidgabalus savilksiet ar nerūsējošā tērauda skrūvi, kas skrūves savilkšanas gadījumā var izturēt garenisko slodzi līdz 900 kg pie griezes momenta 4 kgm (39-40Nm).

UZTICAMI

Vēlaties uzticamu un ilgmūžīgu konstrukciju, kuru pēc tam var viegli demontēt no jauna – cinkotu kaļamā čuguna BS EN1563 veidgabalu un cinkoto cauruļu konstrukcija ļauj izveidot ilgmūžīgu sistēmu, kas neprasa papildu gruntēšanu un krāsošanu.

KAM VAR IZMANTOT CINKOTUS KAĻAMĀ ČUGUNA VEIDGABALUS?

Cinkoti kaļamā čuguna veidgabali tiek ļoti plaši izmantoti visdažādākajās jomās. Šeit noteiksim dažus no populārākajiem lietojumiem un paņēmieniem, kas var sniegt jums idejas par to, kur un kā šos veidgabalus var izmantot. Jūsu idejas nav šajā tekstā? Sazinieties ar mums un pasūtiet cinkotus kaļamā čuguna veidgabalus savam projektam!

Izturīgi un modificējami

Cinkoti kaļamā čuguna veidgabali izmantojami cauruļu savienošanai enerģētikas, būvniecības nozares sektoros, uzstādot dažādus kronšteinus, rāmjus, žogus, īslaicīgi norobežojot teritorijas, uzstādot statīvus.

Funkcionāli un viegli uzbūvējami

Lauksaimniecības jomā cinkotus kaļamā čuguna veidgabalus var izmantot cauruļu savienošanai, ierīkojot novietnes dzīvniekiem fermās, būrus, būvējot siltumnīcas un iežogojot ganības. Mēbeļu rūpniecībā šāda veida veidgabali tiek izmantoti drēbju pakaramo, plauktu rāmju un plaukteņu uzstādīšanai.

Droši un uzticami

Cauruļu savienošanu, izmantojot cinkotus kaļamā čuguna veidgabalus, var izvēlēties reklāmas mediju ražošanā, piemēram, ražojot plakātu stendus, izkārtņu rāmjus, lielformāta stendus. Šie veidgabali ir populāri arī izklaides biznesa jomā: uzstādot skatuves elementus, apgaismojuma vai kameras, skaļruņu, ekrāna statīvus.

Izturīgi un ērti

Mazumtirdzniecības sektorā priekšroka bieži tiek dota videi izturīgiem cinkotiem kaļamā čuguna veidgabaliem: tos izmanto mērīšanas kabīņu, drēbju pakaramo, plauktu, āra tirdzniecības telšu uzstādīšanai gadatirgos un āra pasākumos. Pateicoties to noturībai pret vidi, šo savienojumu izbūve ir piemērota arī sabiedriskām telpām un atpūtas zonām, piemēram, velosipēdu novietnēm, žogiem, atkritumu urnām, āra lapenēm, margām un līdzīgu konstrukciju uzstādīšanai.

Kaļamā čuguna cinkotu veidgabalu izmantošanas iespējas ierobežo tikai jūsu iztēle!